Kazan ET AVM Açıldı

Kazan Et AVM; cömertliğin, dürüstlüğün, hoşgörünün, güvenin, sevginin, sabrın,  emeğin, dostluğun, fedakarlığın ve adaletin bir araya geldiği iyi niyet yaklaşımının yegane meyvesidir.
Ticarette Ahilik esasına uygun faaliyet gösteren Aygüler Ailesi; etin başkenti Kahraman Kazan’da yıllarca birlikte çalıştığı onlarca kasabı; aynı felsefenin bir ürünü olan Kazan Et AVM  altında biraraya getirdi. Kazan’da geçmişten günümüze  kadar gelen et ve yöresel ürünler  pazarını, aynı pazarda hizmet veren çöp şiş ve ızgaracıları; Avrupa standartlarında modern, ferah ve hijyenik bir tesise taşıdı.  Türkiye’nin İlk Et AVM’si Projesini hayata geçiren Aygüler Ailesi; Kazan Et AVM kapsamında temel gıda alışverişini gelenekçi bir yaklaşımdan; daha temiz, daha hijyenik, daha modern ve  yenilikçi bir yapıya kavuşturdu.  Nisan 2019 itibariyle  hizmete  açılan  Kazan Et AVM;  dana ve kuzu  et ürünlerinde başta Ankara olmak üzere bir çok ilin et ihtiyacını birinci elden karşılayacak.
Türk insanının alışveriş alışkanlıklarına uygun bir konseptte tasarlanan Kazan Et AVM’de “Mezbahadan Halka” sloganıyla; sağlıklı koşullarda yetiştirilen, veteriner hekim kontrolünden geçirilen, helal kesim esasına uygun kesilen dana ve kuzular ilk elden müşteriye ulaştırılıyor. Kazan Et AVM’de Kırmızı et ürünlerini, sakatatı, sucuğu  yerinden ve aracısız alan müşteriler; kaliteli ve hesaplı et almanın keyfini yaşıyor. Kazan Et AVM’ye gelen müşteriler; AVM kapsamında hizmet veren her bir kasapta asılı olan karkas etlerden; yerinde görerek ve seçerek ürününü  kestirip alıyor. Hatta etin lezzetine anında varmak isteyen müşteriler; AVM’nin üst katında hizmet veren namıyla ünlü ızgaracılarda etini pişirttirip afiyetle yiyebiliyor. 
Aygüler Ailesinin  bölgeye kazandırdığı bu nezih mekanda;  alanında uzman onlarca kasabın yanında  çöp şişleriyle ünlü ızgaracıları ve memleketimize has yöresel ürünleri bulabileceğiz  halk pazarı bir arada bulabilirsiniz. Uzun yıllardır Kahraman Kazanda Ticaret ile ilgilenen Aygüler Ailesi; ekmeğini kazandığı bu topraklara karşı  büyük bir vefa örneği ortaya koyarak; bölge halkına şehrin karmaşasından uzak bir alanda  ailecek gezip alışveriş yapabilecekleri keyifli  bir mekan  sundu.

Aygüler Dericilik