Ayguler Dericilik LTD. STI
DEĞERLERİMİZ

Misyonumuzu gerçekleştirme ve vizyonumuzu yakalama yolunda ilerlerken, başarımızda payı olan herkesle paylaştığımız değerler şunlardır.

Müşterilerimiz;
Hayvan kesimi yaptıran, karkas et alımı yapan, kombinamızda kesilen hayvanlardan elde edilen et ve et ürünlerini tüketecek müşterilerimizin beklentilerine ve isteklerine cevap vermek her zaman önceliğimizdir.

Müşteri memnuniyetinden hiç bir zaman ödün vermeden, müşterilerimizin bağlılıklarını kazanmak temel hedefimizdir.

Çalışanlarımız;
Kombinamızda emek veren çalışanlarımız en temel varlığımızdır. Hayvansal ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinde Aygüler ailemizin her bir ferdi kritik bir rol oynamaktadır. Bundan ötürü temel amacımız, Aygüler Et Kombinası çalışanlarımız için ideal bir kurum haline getirmek ve Aygüler Et Kombinası çalışanı olmaktan gurur duymalarını sağlamaktır.

İş Ortaklarımız:
Aygüler Et Kombinası olarak iş ortaklarımızla uzun süreli, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkelerine dayalı ilişkiler kurmak temel prensibimizdir. İş ortaklarımızla el ele vererek, tüketicilerin sağlıklı, dengeli beslenmesi için güvenilir, hijyenik ve kaliteli et ve et ürünleri tüketmelerini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma, daha fazla katma değer yaratma sorumluluğun bilincindeyiz.

Toplum ve Çevre;
Aygüler Et Kombinası olarak toplumumuzun gelişimine yönelik her alanda, üstümüze düşen görevleri yerine getirmek ve yaptığımız her işte sosyal sorumluluğumuzu gözetmek ilkemizdir.
Aygüler Et Kombinası, gerçekleştirdiği tüm eylemlerde iş ahlakı ve yasalara bağlılığıyla örnek bir kurum olmayı hedeflemektedir. Gelecek kuşaklara karşı olan sorumluluğumuz doğrultusunda, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Endüstri;
İnsan beslenmesinde en önemli protein kaynağı olan et ve et ürünleri endüstrisinin ulusal ve uluslararası boyutta gelişmesi için, Aygüler Et Kombinası atılacak her adımda öncü ve istikrarlı olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti;
Ülkemizde faaliyet gösteren tüm kurumlarımızın geleceği Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve ülkemizin geleceğine bağlıdır. Aygüler Et Kombinası bu gerçeğin bilincinde olarak, yeni yatırımlarıyla Türkiye Cumhuriyetimizin sanayisini güçlendirmeye, yarattığı istihdam alanları ile memleketimizin ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.


Copyright © Aygüler Dericilik Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.   /   www.ayguler.com.tr Designed by    /   Dadas Hosting
Adres : Fatih Mah. 3124 Sok. No: 2 Kazan/ANKARA
TEL : (0312) 814 43 73 - 814 38 45 - 814 38 05
FAX : (0312) 814 43 74
email : info@ayguler.com.tr